РАЛ 8019 Увозен
  • РАЛ 8019 Увозен
  • РАЛ 8019 Увозен
  • РАЛ 8019 Увозен
  • РАЛ 8019 Увозен

РАЛ 8019 Увозен

280 ден.
Шифра на производ: РАЛ 8019 Увозен
Достапност: На залиха

Расположливи опции

* Профилација:
* Дебелина:
* Број на парчиња:
* Должина:

Рамен лим- со ширина 1250мм

 

Ламперија профилација

 

КТ-15 Профилација

КТ-25 Профилација

 

КТ-35 профилација

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2024. UKION SHOPS