Ветер лајсна под лим (стандардни бои)
  • Ветер лајсна под лим (стандардни бои)
  • Ветер лајсна под лим (стандардни бои)
  • Ветер лајсна под лим (стандардни бои)
  • Ветер лајсна под лим (стандардни бои)

Ветер лајсна под лим (стандардни бои)

110 ден.
Производител: Ветер лајсна
Шифра на производ: Ветер лајсна под лим (стандардни бои)
Достапност: In Stock

Расположливи опции

* Број на парчиња:
* Должина:
* Развиена ширина:
* Боја:

* Бојата може да се рзликува во нијанса од сликата

 

Ветер лајсна за под лим ќерамида/ трапезен лим изработен од развиена ширина 31cm, 41cm, 50cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2021. UKION SHOPS