Ветер лајсна над лим за КТ-35 (стандардни бои)
  • Ветер лајсна над лим за КТ-35 (стандардни бои)
  • Ветер лајсна над лим за КТ-35 (стандардни бои)
  • Ветер лајсна над лим за КТ-35 (стандардни бои)
  • Ветер лајсна над лим за КТ-35 (стандардни бои)

Ветер лајсна над лим за КТ-35 (стандардни бои)

140 ден.
Производител: Ветер лајсна
Шифра на производ: Ветер лајсна над лим за КТ-35 (стандардни бои)
Достапност: In Stock

Расположливи опции

* Број на парчиња:
* Должина:
* Развиена ширина:
* Боја:

* Бојата може да се рзликува во нијанса од сликата

 

Ветер лајсна за над лим изработен од развиена ширина 41cm, 50cm, 62cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2021. UKION SHOPS