Штраф за дрво

Штраф за дрво

4 ден.
Шифра на производ: Штраф за дрво
Достапност: Out Of Stock

Расположливи опции

* Број на парчиња:

Штраф за дрво (за дрвена конструкција)- саморезен со глава за клуч 8мм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2021. UKION SHOPS