Иксна за врз лим за КТ-35 стандардни бои
  • Иксна за врз лим за КТ-35 стандардни бои
  • Иксна за врз лим за КТ-35 стандардни бои
  • Иксна за врз лим за КТ-35 стандардни бои
  • Иксна за врз лим за КТ-35 стандардни бои

Иксна за врз лим за КТ-35 стандардни бои

140 ден.
Шифра на производ: Иксна за врз лим за КТ-35 стандардни бои
Достапност: Out Of Stock

Расположливи опции

* Број на парчиња:
* Должина:
* Развиена ширина:
* Боја:

ВАЖНО:  Внесувањето на должина на таблите или останата градежна лимарија е во единица метри (m) и се користи . (точка) за внесување на децимали. Како пример Ви треба должина од 3 метри и 20 сантиметри, внесувате 3.2, а не 3,2. Запирка не може да се прифати во системот како точна должина.* Бојата може да се рзликува во нијанса од сликата. 

Иксна со развиена ширина од 41cm, 50cm, 62cm. Се поставува врз таблите и покрај ѕидот, каде што таблите завршуваат со допирна страна покрај ѕид.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2021. UKION SHOPS