Снегобран (специјални бои)
  • Снегобран (специјални бои)
  • Снегобран (специјални бои)
  • Снегобран (специјални бои)
  • Снегобран (специјални бои)

Снегобран (специјални бои)

120 ден.
Шифра на производ: Снегобран (специјални бои)
Достапност: Out Of Stock

Расположливи опции

* Број на парчиња:
* Боја:

* Бојата може да се рзликува во нијанса од сликата. 

Цената е изразена во метар должен, а истите се изработуваат по должина од 1,25м.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2021. UKION SHOPS