Слеме за КТ-25 (стандардни бои)
  • Слеме за КТ-25 (стандардни бои)
  • Слеме за КТ-25 (стандардни бои)
  • Слеме за КТ-25 (стандардни бои)
  • Слеме за КТ-25 (стандардни бои)

Слеме за КТ-25 (стандардни бои)

140 ден.
Шифра на производ: Слеме за КТ-25 (стандардни бои)
Достапност: In Stock

Расположливи опции

* Број на парчиња:
* Должина:
* Боја:

* Бојата може да се рзликува во нијанса од сликата

 

Слеме-капак за било/срт за профилација КТ-25 изработено од развиена ширина 41cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2021. UKION SHOPS