Вертикален олук (стандардни бои)
  • Вертикален олук (стандардни бои)
  • Вертикален олук (стандардни бои)
  • Вертикален олук (стандардни бои)
  • Вертикален олук (стандардни бои)

Вертикален олук (стандардни бои)

120 ден.
Производител: Вертикален олук
Шифра на производ: Вертикален олук стандардни бои
Достапност: Out Of Stock

Расположливи опции

* Број на парчиња:
* Должина:
* Развиена ширина:
* Боја:

ВАЖНО:  Внесувањето на должина на таблите или останата градежна лимарија е во единица метри (m) и се користи . (точка) за внесување на децимали. Како пример Ви треба должина од 3 метри и 20 сантиметри, внесувате 3.2, а не 3,2. Запирка не може да се прифати во системот како точна должина.* Бојата може да се рзликува во нијанса од сликата. 

Вертикален олук со димензија 8cm x 6cm се користи за мали површини.

Вертикален олук со димензија 11cm x 8cm. Стандарден вертикален олук идеален за куќи, настрешници и др објекти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2021. UKION SHOPS