RAL3009 ќерамида залиха

RAL3009 ќерамида залиха

300 ден.
Шифра на производ: 3009Ј45 ќерамида залиха
Достапност: Out Of Stock

Расположливи опции

* Дебелина:
* Број на парчиња:
* Табли на залиха:

ВАЖНО:  Внесувањето на должина на таблите или останата градежна лимарија е во единица метри (m) и се користи . (точка) за внесување на децимали. Како пример Ви треба должина од 3 метри и 20 сантиметри, внесувате 3.2, а не 3,2. Запирка не може да се прифати во системот како точна должина.

* Бојата може да се рзликува во нијанса од сликата

Таблите се со покривна површина од 1,1м, а истите се само со следните должини. Само истите должини се на залиха и истите се впишуваат во полето должина на табли.

1,1м

1,45м

1,8м

2,15м

2,5м

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2021. UKION SHOPS