Ќерамида стандардни бои железарски лим
  • Ќерамида стандардни бои железарски лим

Ќерамида стандардни бои железарски лим

550 ден.
Шифра на производ: Ќерамида стандардни бои железарски лим
Достапност: Out Of Stock

Расположливи опции

* Дебелина:
* Број на парчиња:
* Должина:
* Боја:

ВАЖНО:  Внесувањето на должина на таблите или останата градежна лимарија е во единица метри (m) и се користи . (точка) за внесување на децимали. Како пример Ви треба должина од 3 метри и 20 сантиметри, внесувате 3.2, а не 3,2. Запирка не може да се прифати во системот како точна должина.

* Бојата може да се рзликува во нијанса од сликата

Таблите се со ширина 1.18m, а покривна површина од 1,1m. Должината на таблите е по Ваша мерка, со што минимална нарачка на овој артикал е 30м2.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2024. UKION SHOPS