Слеме за Ќерамида лим (специјални бои)
  • Слеме за Ќерамида лим (специјални бои)
  • Слеме за Ќерамида лим (специјални бои)
  • Слеме за Ќерамида лим (специјални бои)
  • Слеме за Ќерамида лим (специјални бои)

Слеме за Ќерамида лим (специјални бои)

150 ден.
Шифра на производ: Слеме за Ќерамида лим (специјални бои)
Достапност: На залиха

Расположливи опции

* Број на парчиња:
* Должина:
* Боја:

* Бојата може да се рзликува во нијанса од сликата

 

Слеме-капак за било/срт за профилација Ќерамида лим изработено од развиена ширина 41,5цм.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Kobra-Т © 2020. UKION SHOPS